DŮLEŽITÉ INFORMACE


Fotografie

Všechny fotografie dodávám zákazníkům v plné kvalitě ve formátu .jpg, upravené a retušované. Jiné formáty (např. raw) a celkově neupravené fotografie zásadně neposkytuji. Zákazník obdrží vždy přesný počet fotografií specifikovaných u konkrétní zakázky.

Fotografie dodávám nejprve v náhledech (do 30 dnů) ve webové galerii. Dle autorských práv k fotografiím podle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon), není bez mého souhlasu jako autora daného díla dovoleno náhledy kdekoli zveřejňovat a ani je dále upravovat (např. odstraněním loga). Jsou ve vlastnictví fotografa a určeny výhradně pro výběr k finálnímu zpracování. Po odsouhlasení náhledů klientem jsou fotografie nejpozději do jednoho týdne nahrány v plném rozlišení na DVD a zaslány na adresu klienta, případně předány osobně.

Fotografie jsou dodávány v barevném a černobílém provedení, dle mého uvážení. U reportážních fotografií nelze barevné provedení měnit. U portrétových a rodinných fotografií je možné se domluvit na změně do max. 5ks. 


Tisk fotografií, zhotovení fotoalb a termíny jejich dodání jsou domlouvány individuálně s klienty po uzavření výběru. Fotografie jsou vyhotoveny u ověřených dodavatelů.


Platba
Pro závazné rezervace termínů je potřeba zaplatit zálohu 20% z ceny fotografování. Zbylá platba následuje po odsouhlasení výběru.

Smlouva

Pro každý druh fotografování upřednostňuji osobní schůzku, nebo konzultaci (email, FB). Jde především o seznámení se s Vašimi představami. Před schůzkou nebo konzultací zasílám smlouvu k nahlédnutí a odsouhlasení (specificky u svateb). Tato smlouva zajišťuje, že vše proběhne jak má a to jak ze strany fotografa, tak ze strany klienta. Na podmínkách zde uvedených je možné se individuálně domluvit – dle objednávky. Smlouva se podepisuje na schůzce, ve výjimečných případech v den fotografování a každá ze stran obdrží jednu kopii.
Vzor smlouvy (portrét, svatba) Vám ráda poskytnu na požádání.

2018 by Barbora Olivová photography

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now